O nás

O nás

V r. 2003 vznikl původní podnikatelský záměr, koncept a značka Pizza Mizza. První restauraci, uvedenou do provozu 1. 1. 2004 na Tobrucké ulici v Bratislavě si Martin Šétaffy a Marek Kriška vybudovali doslova vlastníma rukama - fyzicky celkovou rekonstrukcí původně administrativních prostorů. Otevřením tohoto provozu se splnil mladistvý sen těchto dvou absolventů hotelové akademie o vlastním podniku. Nová pizzerie byla uskutečněním jejich představ a plánů o moderní gastronomii a brzy se stala oblíbenou a vyhledávanou. V současnosti značka Pizza Mizza disponuje největší sítí pizzerií ​​na Slovensku.

V zájmu možnosti rozvoje značky i ve fastfoodových courtech velkých obchodních center, vytvořila značka Pizza Mizza v roce 2010 nový gastronomický koncept na bázi lehké italské kuchyně s názvem Pizza Mizza EXPRES.

Nabízený sortiment v provozech Pizza Mizza EXPRES je cenově přístupný pro všechny návštěvníky a zaměstnance nákupních center, přičemž naplňuje i kvalitativní nároky širokého spektra zákazníků - obsahuje i vegetariánská menu a čerstvé zeleninové saláty. Jídla jsou lehké, všechny čerstvě vyrobené. Obsluha je rychlá - jídla jsou podávána "přes pult". Pro pravidelné zákazníky (pracovníky obchodního centra) je každý den připraveno jiné obědové menu v akciové ceně. Provoz Pizza Mizza EXPRES prolomila nelichotivý předsudek o fastfoodech přičemž dokazuje, že i ve fastfoodové typu provozu lze pravidelně stravovat chutně a zdravě za přátelskou cenu.